Mavi Matbaa

Hayatımızdaki en değerli varlığımız zamandır. Bu nedenle de zamanımızı çalan her türlü aktivitenin karşısında olmalı ve zamanımızı olabildiğince kaliteli ve hakkını vererek harcamalıyız. Bu yazımızda size baskı ihtiyacı olanların çok yakından tanıdığı bir zaman israfından bahsedeceğiz; geleneksel matbaa süreçleri. Yıllardır geleneksel matbaa süreçlerinin yorduğu, bezdirdiği kişiler için şunu söylememiz gerekiyor;

Günümüzde teknolojinin gelişmesi ve online alışverişin hayatımıza girmesi ile beraber; bu zaman kayıplarının, dengesiz fiyatların, kalitesiz baskının, ilgisiz müşteri ilişkilerinin ve daha nice hoşnutsuz durumun ömrü çoktan doldu. Türkiye’nin en büyük online matbaası Mavi Matbaa ile artık baskı siparişlerinizi çok daha kolay verebiliyorsunuz. Peki, Bidolubaskı ile çalışmak, nasıl olacak da size geleneksel matbaa ya kıyasla daha çok şey kazandıracak?

Neden Online Matbaa?

Son 10 yılda pek çok sektör dijitalleşme yolunda önemli adımlar attı ve atmaya da devam ediyor. Doğal olarak matbaasektöründe de böyle bir değişim kaçınılmazdı. İşte bu noktada, Mavi Matbaa hayatımıza hızlı bir şekilde girerek, matbaaya dair bildiklerimizi baştan sona değiştirdi. Hizmet kalitesi, müşteri memnuniyeti, sipariş verme kolaylığı, şeffaf fiyat politikası ve müşteri odaklı stratejileri matbaacılık sektöründeki bu köklü değişimin temellerini oluşturuyor. Online matbaanın hayatımıza girmesi ile beraber insanlar baskı siparişlerini hızlıca verebiliyor ve adreslerine kadar ücretsiz kargo avantajı ile teslim alabiliyorlar. Geleneksel matbaaya kıyasla bu kadar kolay gerçekleşen bir sipariş süreci ile de insanları matbaa matbaa dolaşma zahmetinden kurtarıyor.

Mavi Matbaa, kullanıcılarına diledikleri yerden ve diledikleri cihazdan 100’ün üzerinde ürün için baskı siparişi verebilme imkânı sunuyor. Bu da Mavi Matbaa’yı tüm baskı ihtiyaçları için tek bir nokta haline getiriyor. Öyle ki, bu kadar ürün çeşitliliğini hiçbir geleneksel matbaada bulamaz ve her ürün için farklı matbaalara gitmek ve hepsinden ayrı ayrı fiyat almak zorunda kalırsınız. Bu süreçler o kadar yorucu olabiliyor ki, insanlar fiyat taraması yapmadan tüm baskı ihtiyaçlarını birçok matbaa ile aynı anda çalışarak karşılamaya çalışıyorlar. Ancak, yeterli fiyat araştırması yapılmadığı için baskı maliyetleri online matbaa Mavi Matbaa’ya kıyasla ortalama 2 buçuk – 3 kat daha fazla olur.

Mavi Matbaa’da, müşteriler adına değer verilen iki önemli nokta var; biri yüksek kalite, diğeri ise uygun fiyat. Bu iki seçeneğin de sağlanmadığı ürünler Mavi Matbaa’da satışa sunulmaz. Bu nedenle de Mavi Matbaa, müşteri memnuniyeti değerlerine bakıldığında geleneksel matbaalardan ve diğer rakiplerinden açık ara öndedir. Mavi Matbaa’da fiyatlar da matbaacılıkta alışılagelmişin aksine sabittir ve bugünden yarına değişmez. Bu da maliyetlerinizi kontrol altında tutabilmeniz için oldukça önemlidir.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


WhatsApp