Neden Mavi Matbaa?

MAVİ MATBAA 01.08.2015 TARİHİ İTİBARİYLE KALİTESİNİ VE KAPASİTESİNİ ARTTIRMAK ADINA 500 M2 KAPALI ALANA SAHİP YENİ ÜRETİM TESİSİNE TAŞINMIŞTIR.

mavi plaza

15 yıldır sektörde var olan firmamız bu güne kadar üretimde kaliteden ödün vermeden, her zaman daha da büyüyerek ve yaptığımız birçok yenilikle bu günlere gelmiştir. Bizim için müşteri memnuniyeti en değerli unsurdur.

2007 yılından itibaren Maliye Bakanlığı ile anlaşmamız yapılmıştır. Fatura, İrsaliye, Gider Pusulası, Serbest Meslek Makbuzu vb. resmi evraklarınızı da  basım yapma yetkimiz bulunmaktadır.

Ayrıca, Broşür, Katalog, Kartvizit, Antetli, Kağıt, Cepli Dosya, A4 Flyer, Afiş, Zarf, Klasör, Etiket – Sticker, Bloknot, Küpnot, El İlanı, Karton – Kağıt Çanta, Takvim,Dergi, Defter, İnsert, Menü ve tüm ofset baskı işlemlerini deneyimli ekibimiz ve yeni nesil makinelerimiz ile ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız.

Sıradan matbaacılıktan sıkıldığınızı, aradığınızı bulamadığınızı biliyor ve matbaa sorunlarınıza çözüm üretip, sizinle uzun süreli çalışmayı hedefliyoruz.

Bizi, size yaklaşımımızla, işe bakışımızla, verdiğimiz hizmetle ve yaptığımız işle değerlendiriniz.

Özenli anlayışımızı size gösterebilmemiz için, fırsat yaratmanız halinde farkı ilk hizmetimizde göreceksiniz.